Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM
  • Cisco QSFP-40G-LR4-S= moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s 1310 nm

Symbol: QSFP-40G-LR4-S=
30556.14
30556.14
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 2.99
własna etykieta nadawcza 2.99
DPD 18.99
Dostępność 56 szt.
Waga 0.15 kg

Masz pytanie? ELEKTROSKLEP1@GMAIL.COM

Cisco QSFP-40G-LR4-S=. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 40000 Mbit/s, Typ interfejsu: QSFP. Certyfikaty: MSA. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci